Anar al contingut principal
Aturar tots els carrusels
ca
es
en
Link a instagram
Link a youtube
Link a twitter
Link a facebook
Cercar
La fira
Què és la Mostra?
Edicions anteriors
Equip
Patrocinadors
Contacte
Mostra 2024
Programació
Venda d'entrades
Informació pràctica
PRO
Inscripció de professionals
Activitats PRO 2024
La Llotja 2024
Col·labora
Sigues voluntari
Allotjament d'artistes
Grup Mostra Jove
Patrocinis
Espais publicitaris
Actualitat
Públic
Professionals
Premsa
Dijous
11
Dijous 11 d'abril
Divendres
12
Divendres 12 d'abril
Dissabte
13
Dissabte 13 d'abril
Diumenge
14
Diumenge 14 d'abril
Ordenar per
Data
Títol
Filtrar per Categories:
Totes les categories
Teatre
Titelles
Teatre d'objectes
Màgia
Clown
Carrer
Instal·lació
Circ
Música
Dansa
Màscares
Musical
Poesia
Dansa vertical
Filtrar per ESPAIS:
Tots els espais
Teatre de l'Aurora
La Llotja (Encavallades del Museu de la Pell)
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
Museu de la Pell (Pati)
La Cotonera
L'Escorxador (Sala Gran)
L'Escorxador (Sala Lateral)
Teatre Municipal Ateneu
Centre Cívic Nord
Espai Cívic Centre
Plaça del Rei
Estació Vella
Cal Font (Passatge)
Plaça Pius XII
Filtrar per dates:
Filtrar per Edats:
Totes les edats
+0
+1
+3
+4
+5
+6
+7
+8
+10
+12
+14
+16
Filtrar per Espectacles:
Tots els espectacles
Matzali
L'Arc de Sant Martí i la Lluna
Fargar
Juguem?
Xinxulina i el Rossinyol de la Xina
Peter&Pan
Fleurir les abîmes
Dins el cau del tabalet
Maquinaigües
Borderline
Llumeneres
Sí, Sí, Sí
esberlar
Un tros de pa
Entrañas
IAIA. La teixidora de paraules
La chispa
Kaboom!
Frederick
B.O.B.A.S.
L'Illa del Tresor
Com els pingüins
Rrrrr. Història d'una eruga
Sfumato (assajant per la caiguda dels contorns)
Latas
Dins el cor del món
The Monsters
Contes meravellosos
Life-Cycle
Verbena
Bon veïnatge
Mr. Bo
En tierra de nadie
Història de llana
Frères
Mon pare cremava pedres
Cavallet de mar
Filtrar per estat:
Tots els estats
Actius
Finalitzats
Netejar filtres
Cercar
2024
Llumeneres
Oriol Sauleda (Catalunya)
dj. 11.04.24
|
10:00 h,
20:30 h
Centre Cívic Nord
+12
Poesia
Música
Teatre
2024
Història de llana
Rauxa (Catalunya)
dj. 11.04.24
|
10:00 h,
20:30 h
Teatre de l'Aurora
+6
Teatre d'objectes
Circ
Titelles
Música
2024
Life-Cycle
DynamO Théâtre (Quebec)
dj. 11.04.24
|
10:00 h,
19:00 h
Teatre Municipal Ateneu
+6
Teatre d'objectes
Circ
2024
Mr. Bo
Marie de Jongh (País Basc)
dj. 11.04.24
|
10:00 h,
17:30 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
+3
Màscares
Teatre
2024
Frères
Les Maladroits (França)
dj. 11.04.24
|
10:00 h,
15:30 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+12
Teatre
2024
Xinxulina i el Rossinyol de la Xina
La Canica Teatro (Madrid)
dj. 11.04.24
|
10:00 h,
15:30 h
L'Escorxador (Sala Lateral)
+4
Titelles
Teatre
2024
Dins el cau del Tabalet
Farrés Brothers i cia (Catalunya)
Del dv. 12.04.24
al ds. 13.04.24
|
09:30 h,
10:00 h,
10:30 h,
11:00 h,
15:30 h,
17:00 h,
17:30 h,
18:00 h
Espai Cívic Centre
+3
Titelles
2024
Matzali
Projecte MAM (Catalunya)
Del dv. 12.04.24
al ds. 13.04.24
|
10:00 h,
11:00 h,
15:30 h,
16:00 h,
18:00 h,
19:30 h
Museu de la Pell (Pati)
+6
Instal·lació
Teatre
2024
Un tros de pa
Cia. Les Pinyes (Catalunya)
dv. 12.04.24
|
10:00 h,
11:15 h,
18:00 h
Teatre de l'Aurora
+3
Teatre d'objectes
Música
Teatre
2024
Dins el cor del món
Engruna Teatre (Catalunya)
dv. 12.04.24
|
10:00 h,
17:30 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+10
Teatre
2024
En tierra de nadie
DA.TE Danza (Andalusia)
dv. 12.04.24
|
10:00 h,
15:30 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
+16
Dansa
2024
Kaboom!
Cia. Sabanni (Catalunya)
dv. 12.04.24
|
11:15 h,
18:00 h
Cal Font (Passatge)
+3
Màgia
Carrer
Clown
2024
Peter&Pan
Escalante - Cia. LaMaR (País Valencià)
dv. 12.04.24
|
15:30 h,
19:30 h
Teatre Municipal Ateneu
+6
Musical
Teatre
2024
Sfumato (assajant per la caiguda dels contorns)
Llum de fideu (Catalunya)
Del dv. 12.04.24
al ds. 13.04.24
|
10:30 h,
19:30 h
Estació Vella
+7
Carrer
Teatre
2024
Cavallet de mar
Sala Flyhard (Catalunya)
dv. 12.04.24
|
21:15 h
L'Escorxador (Sala Lateral)
+16
Teatre
2024
Maquinaigües
La Tresca i la Verdesca (Catalunya)
ds. 13.04.24
|
10:00 h,
16:00 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
+5
Música
Teatre
2024
Juguem?
Ninnus (Catalunya)
ds. 13.04.24
|
10:00 h,
12:00 h
Centre Cívic Nord
+0
Música
Teatre
2024
Mon pare cremava pedres
Escalante - Tian Gombau companyia de teatre (País Valencià)
ds. 13.04.24
|
10:00 h,
11:30 h
Teatre de l'Aurora
+5
Teatre d'objectes
Titelles
Teatre
2024
L'illa del tresor
InHabitants (Catalunya)
ds. 13.04.24
|
11:00 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+8
Teatre
2024
Verbena
Lamajara (Catalunya)
ds. 13.04.24
|
11:30 h,
18:00 h
Cal Font (Passatge)
+5
Carrer
Dansa
2024
Entrañas
El Patio Teatro (La Rioja)
ds. 13.04.24
|
12:00 h,
18:00 h
L'Escorxador (Sala Lateral)
+8
Teatre d'objectes
Teatre
2024
Fargar
Cia. Berta Baliu (Catalunya)
Del ds. 13.04.24
al dg. 14.04.24
|
13:15 h
Plaça Pius XII
+5
Dansa vertical
Carrer
Dansa
2024
B.O.B.A.S.
Jimena Cavalletti (País Valencià)
ds. 13.04.24
|
13:15 h,
21:00 h
La Cotonera
+6
Carrer
Clown
2024
Bon veïnatge
Cor de Teatre (Catalunya)
ds. 13.04.24
|
17:00 h
Plaça Pius XII
+4
Carrer
Música
Teatre
2024
Borderline
Cirque Entre Nous (Catalunya)
Del ds. 13.04.24
al dg. 14.04.24
|
12:00 h,
18:00 h
Estació Vella
+7
Carrer
Circ
Veure més
×