Line Up

TIME IT. PERFORMANCE COMPANY GENRE LOCATION LANGUAGE MIN. PRICE
10:00 Lù 路 Cia. Maduixa Dance Mare del Diví Pastor No text 40 min 8€ / 5€
10:00 La casa más pequeña Yarleku teatro Theatre E. Cívic Centre Spanish 60 min School
11:00 Wasted Abre tu mente Producciones i Producciones En Crudo Theatre L’Escorxador (Sala Gran) Spanish 75 min 8€ / 5€
11:30 Excalibur i altres històries d’animals morts Hermanas Picohueso Theatre + Audiovisual Mare del Diví Pastor Catalan 65 min 8€ / 5€
15:30 Lù 路 Cia. Maduixa Dance Mare del Diví Pastor No text 40 min 8€ / 5€
15:30 La casa más pequeña Yarleku teatro Theatre E. Cívic Centre Spanish 60 min School
15:30 Geometria Roseland Musical Dance + Audiovisual Ateneu Multi 60 min Free
15:30 Donde van los cuentos Claroscuro Teatro Theatre + Puppets Aurora Spanish 45 min 8€ / 5€
16:00 Wasted Abre tu mente Producciones i Producciones En Crudo Theatre L’Escorxador (Sala Gran) Spanish 75 min 8€ / 5€
17:30 Lù 路 Cia. Maduixa Dance Mare del Diví Pastor No text 40 min 8€ / 5€
18:30 Donde van los cuentos Claroscuro Teatro Theatre + Puppets Aurora Spanish 45 min 8€ / 5€
19:30 Excalibur i altres històries d’animals morts Hermanas Picohueso Theatre + Audiovisual Mare del Diví Pastor Catalan 65 min 8€ / 5€
21:00 Geometria Roseland Musical Dance + Audiovisual Ateneu Multi 60 min Free
TIME IT. PERFORMANCE COMPANY GENRE LOCATION LANGUAGE MIN. PRICE
10:00 Fragile LaBú Teatre Visual theatre L’Escorxador (Sala Gran) No text 50 min School
10:00 El Divan de la Perruquera Sienta la Cabeza Installation L’Escorxador (Nau Nova) Multi 180 min Free
10:00 Píndoles - Teatre breu en espais vius Píndoles Theatre La Cotonera Catalan 70 min School
10:00 KL'AA, la teva cançó Inspira Teatre Theatre + Music E. Cívic Centre No text 50 min School
10:00 Conservando memoria El Patio Teatro Theatre + Objects Aurora (Golfes) Spanish 45 min 8€ / 5€
10:00 De cap per avall Ambauka Music Pl. Ajuntament Catalan 60 min Free
11:30 Camí a l'escola Campi Qui Pugui Theatre Mare del Diví Pastor No text 55 min 8€ / 5€
11:30 The Ingenious Gentleman Don Quixote de la Mancha Little Soldier Productions Theatre Aurora English (Spanish subtitles) 80 min 8€ / 5€
12:00 Píndoles - Teatre breu en espais vius Píndoles Theatre La Cotonera Catalan 70 min School
12:00 KL'AA, la teva cançó Inspira Teatre Theatre + Music E. Cívic Centre No text 50 min School
15:30 Fragile LaBú Teatre Visual theatre L’Escorxador (Sala Gran) No text 50 min School
15:30 KL'AA, la teva cançó Inspira Teatre Theatre + Music E. Cívic Centre No text 50 min School
15:30 Orbital Farrés Brothers i cia Theatre + Puppets Ateneu Catalan 50 min 8€ / 5€
16:00 El Divan de la Perruquera Sienta la Cabeza Installation L’Escorxador (Nau Nova) Multi 180 min Free
16:00 The Ingenious Gentleman Don Quixote de la Mancha Little Soldier Productions Theatre Aurora English (Spanish subtitles) 80 min 8€ / 5€
18:00 Conservando memoria El Patio Teatro Theatre + Objects Aurora (Golfes) Spanish 45 min 8€ / 5€
19:00 Camí a l'escola Campi Qui Pugui Theatre Mare del Diví Pastor No text 55 min 8€ / 5€
19:00 Express Cía. Faltan 7 Circus Pl. Cal Font No text 60 min Free
20:30 Orbital Farrés Brothers i cia Theatre + Puppets Ateneu Catalan 50 min 8€ / 5€
22:00 Degenérate mucho Las XL Theatre + Music Aurora Spanish 70 min 8€ / 5€
TIME IT. PERFORMANCE COMPANY GENRE LOCATION LANGUAGE MIN. PRICE
10:00 Hamelí Xip Xap Theatre + Puppets Aurora Catalan 50 min 8€ / 5€
10:00 Musicals pels més menuts Concerts pels més menuts Music Mare del Diví Pastor English 45 min 8€ / 5€
10:00 Hai, la pescadora de somnis Cia. Giramàgic Theatre + Magic E. Cívic Centre No text 55 min 8€ / 5€
11:00 Monster. De prop ningú és normal Tantarantana i Arsènic Creació Theatre + Music L’Escorxador (Sala Gran) Catalan 95 min 8€ / 5€
11:00 Petits Somnis El pájaro carpintero Installation Rambla Sant Isidre No text 180 min Free
11:00 Full House Eléctrico 28 Theatre Pl. Pius XII No text 50 min Free
11:00 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Installation + Puppets Celler del Sindicat Catalan 120 min Free
11:00 LANDSCAPE(s)#1 Cie La Migration Circus + Street Pl. Cal Font No text 35 min Free
11:30 Hamelí Xip Xap Theatre + Puppets Aurora Catalan 50 min 8€ / 5€
11:30 Musicals pels més menuts Concerts pels més menuts Music Mare del Diví Pastor English 45 min 8€ / 5€
11:30 Hai, la pescadora de somnis Cia. Giramàgic Theatre + Magic E. Cívic Centre No text 55 min 8€ / 5€
11:30 Labranza Kids Colectivo Lamajara Dance + Street Ateneu (Pati) No text 20 min Free
12:00 Full Circle Avanti Display Theatre + Street Pl. Ajuntament No text 40 min Free
12:00 A la Fresca Cia. Anna Confetti Clown + Street Recorregut 1 No text 50 min Free
13:00 Marúnica Cia. Roberto G. Alonso Dance Ateneu No text 55 min 8€ / 5€
13:00 Volatineros Nostraxladamus Circus + Street Pl. Cal Font Spanish 45 min Free
16:00 Petits Somnis El pájaro carpintero Installation Rambla Sant Isidre No text 180 min Free
16:00 Full House Eléctrico 28 Theatre Pl. Pius XII No text 50 min Free
16:00 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Installation + Puppets Celler del Sindicat Catalan 120 min Free
16:30 Labranza Kids Colectivo Lamajara Dance + Street Ateneu (Pati) No text 20 min Free
16:30 Vers per on Pentina el Gat Music Aurora Catalan 55 min 8€ / 5€
17:00 LANDSCAPE(s)#1 Cie La Migration Circus + Street Pl. Cal Font No text 35 min Free
17:30 A la Fresca Cia. Anna Confetti Clown + Street Recorregut 2 No text 50 min Free
18:00 Vers per on Pentina el Gat Music Aurora Catalan 55 min 8€ / 5€
18:00 Nautilus, 20.000 llegües de viatge submarí La Negra Theatre E. Cívic Centre Catalan 45 min 8€ / 5€
18:00 Triple Buse Compagnie du Plat pays! Theatre Mare del Diví Pastor No text 60 min 8€ / 5€
18:30 Full Circle Avanti Display Theatre + Street Pl. Ajuntament No text 40 min Free
19:30 Conservando memoria El Patio Teatro Theatre + Objects Aurora (Golfes) Spanish 45 min 8€ / 5€
19:30 Nautilus, 20.000 llegües de viatge submarí La Negra Theatre E. Cívic Centre Catalan 45 min 8€ / 5€
20:00 La Festa Mambo Project Performance + Music L’Escorxador (Sala Gran) Catalan 60 min 8€ / 5€
20:30 Bloop! Companyia Pep Bou Visual theatre Ateneu No text 65 min 8€ / 5€
22:00 La Festa Mambo Project Performance + Music L’Escorxador (Sala Gran) Catalan 60 min 8€ / 5€
TIME IT. PERFORMANCE COMPANY GENRE LOCATION LANGUAGE MIN. PRICE
10:00 Valentina Quàntica Cia de teatre Anna Roca Theatre E. Cívic Centre Catalan 50 min 8€ / 5€
10:00 En Patufet (i els seus pares) Teatre Nu Musical Theatre Aurora Catalan 50 min 8€ / 5€
11:00 Petits Somnis El pájaro carpintero Installation Rambla Sant Isidre No text 180 min Free
11:00 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Installation + Puppets Celler del Sindicat Catalan 120 min Free
11:00 Full Circle Avanti Display Theatre + Street Pl. Cal Font No text 40 min Free
11:30 Valentina Quàntica Cia de teatre Anna Roca Theatre E. Cívic Centre Catalan 50 min 8€ / 5€
11:30 Infanticida Marlia Produccions Theatre L’Escorxador (Sala Gran) Catalan 55 min 8€ / 5€
11:30 En Patufet (i els seus pares) Teatre Nu Musical Theatre Aurora Catalan 50 min 8€ / 5€
11:30 Ella Balla Las Moskitas Muertas Theatre Mare del Diví Pastor Catalan 50 min 8€ / 5€
12:00 Yee Haw La banda de Otro Circus + Music Pl. Pius XII Spanish 50 min Free
12:00 Possê Sound de Secà Music + Street Recorregut 3 Catalan 40 min Free
13:00 Volatineros Nostraxladamus Circus + Street Pl. Cal Font Spanish 45 min Free
16:00 Absurd Circ Vermut Circus + Street Pl. Ajuntament No text 45 min Free
16:00 On vas Moby Dick? Centre de Titelles de Lleida Theatre + Puppets E. Cívic Centre Catalan 55 min 8€ / 5€
16:00 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Installation + Puppets Celler del Sindicat Catalan 120 min Free
16:30 Sopa de pedres Engruna Teatre Theatre Aurora Catalan 50 min 8€ / 5€
17:00 El monstre de colors Tutatis Theatre + Music Mare del Diví Pastor Catalan 45 min 8€ / 5€
17:30 Yee Haw La banda de Otro Circus + Music Pl. Pius XII Spanish 50 min Free
17:30 On vas Moby Dick? Centre de Titelles de Lleida Theatre + Puppets E. Cívic Centre Catalan 55 min 8€ / 5€
17:30 Full Circle Avanti Display Theatre + Street Pl. Cal Font No text 40 min Free
18:00 Sopa de pedres Engruna Teatre Theatre Aurora Catalan 50 min 8€ / 5€
18:00 Txema, The Postman Txema Munoz Theatre + Magic Ateneu No text 60 min 8€ / 5€
19:00 Possê Sound de Secà Music + Street Recorregut 4 Catalan 40 min Free