Parrilla de espectáculos

HORA IT. ESPECTÁCULO COMPAÑÍA GÉNERO ESPACIO IDIOMA MIN. PRECIO
10:00 El pes del plom La Virgueria Teatro Auditori Institut Pere Vives Catalán 30 min 8€/5€
10:00 Geometria Roseland Musical Danza Teatre Municipal Ateneu Multi 60 min 8€/5€
11:00 L'odissea de Latung La La David Ymbernón Teatro Cotxeres dels Moixiganguers Otros 35 min 2€
11:15 Dados Ventrículo|Veloz Teatro Teatre de l'Aurora Castellano 50 min 8€/5€
11:15 Nube Nube Periferia Teatro Títeres L'Escorxador (Sala Lateral) Catalán 50 min 8€/5€
11:15 La faula de l'esquirol La Baldufa Teatre Teatro L'Escorxador (Sala Gran) Sin texto 50 min 8€/5€
11:15 Bodas de sangre Projecte Ingenu Teatro Can Papasseit (Vilanova del Camí) Castellano 75 min 8€/5€
12:30 El pes del plom La Virgueria Teatro Auditori Institut Pere Vives Catalán 30 min 8€/5€
15:30 Nube Nube Periferia Teatro Títeres L'Escorxador (Sala Lateral) Catalán 50 min 8€/5€
15:30 La faula de l'esquirol La Baldufa Teatre Teatro L'Escorxador (Sala Gran) Sin texto 50 min 8€/5€
15:30 L'odissea de Latung La La David Ymbernón Teatro Cotxeres dels Moixiganguers Otros 35 min 2€
17:00 Bodas de sangre Projecte Ingenu Teatro Can Papasseit (Vilanova del Camí) Castellano 75 min 8€/5€
18:30 Els ocells ho fan, i les balenes i les puces també Obskené Teatro Teatre de l'Aurora Catalán 60 min 8€/5€
18:30 La punta de mi nariz Kolektivo Konika Circo Ateneu (Pista) Otros 50 min 2€
20:00 Jaleiu Guillem Albà & La Marabunta Teatro Teatre Municipal Ateneu Catalán 90 min 8€/5€
21:30 Paraules que trenquen ossos Companyia Pagans Multimedia Parc de Puigcornet Catalán 50 min 8€/5€
HORA IT. ESPECTÁCULO COMPAÑÍA GÉNERO ESPACIO IDIOMA MIN. PRECIO
09:45 Fragile 2.0 LaBú Teatre Teatro L'Escorxador (Sala Gran) No text 50 min 8€/5€
10:00 KL'AA, la teva cançó Inspira Teatre Teatro L'Escorxador (Sala Lateral) No text 50 min 8€/5€
10:00 Camí a l'escola (Camino a la escuela) Cia. Campi Qui Pugui Teatro Can Papasseit (Vilanova del Camí) No text 55 min 8€/5€
10:30 Container Emília Gargot Teatro Museu de la Pell (Pati) Otros 40 min 2€
11:30 Fragile 2.0 LaBú Teatre Teatro L'Escorxador (Sala Gran) No text 50 min 8€/5€
11:30 KL'AA, la teva cançó Inspira Teatre Teatro L'Escorxador (Sala Lateral) No text 50 min 8€/5€
11:30 Marúnica Cia. Roberto G. Alonso Danza Teatre Municipal Ateneu No text 55 min 8€/5€
12:00 Lázaro Leamok Teatro Teatre de l'Aurora Castellano 35 min 8€/5€
15:30 Camí a l'escola (Camino a la escuela) Cia. Campi Qui Pugui Teatro Can Papasseit (Vilanova del Camí) No text 55 min 8€/5€
15:30 Labranza Kids Colectivo Lamajara Danza La Cotonera No text 20 min 2€
17:00 Normalmente o viceversa Tercio Incluso Teatro Cotxeres dels Moixiganguers Otros 20 min 2€
18:00 Normalmente o viceversa Tercio Incluso Teatro Cotxeres dels Moixiganguers Otros 20 min 2€
18:00 Lázaro Leamok Teatro Teatre de l'Aurora Castellano 35 min 8€/5€
18:30 Les croquetes oblidades Les Bianchis Teatro L'Escorxador (Sala Gran) Catalán 65 min 8€/5€
18:30 VoloV Col·lectiu TQM Circo Ateneu (Pista) Multi 50 min 2€
19:00 Normalmente o viceversa Tercio Incluso Teatro Cotxeres dels Moixiganguers Otros 20 min 2€
20:00 Ikimilikiliklik Marie de Jongh Teatro Teatre Municipal Ateneu Castellano 50 min 8€/5€
21:30 Paraules que trenquen ossos Companyia Pagans Multimedia Parc de Puigcornet Catalán 50 min 8€/5€
23:00 Paraules que trenquen ossos Companyia Pagans Multimedia Parc de Puigcornet Catalán 50 min 8€/5€
HORA IT. ESPECTÁCULO COMPAÑÍA GÉNERO ESPACIO IDIOMA MIN. PRECIO
10:00 Terra Silver Drops Dansa Danza Teatre de l'Aurora Otros 40 min 8€/5€
10:00 Nius Helena Cabo Vila - CreaMoviment Música Teatre Mercantil Catalán 40 min 8€/5€
10:00 Sopa de pedres Engruna Teatre Teatro L'Escorxador (Sala Lateral) Catalán 50 min 8€/5€
11:00 Puck i la seva "troupe" Puck Cinema Caravana Instalación Ateneu (Pati Escola) Multi 40 min 2€
11:00 Les històries naturals Lazzigags Produccions Teatro Can Papasseit (Vilanova del Camí) Catalán 105 min 8€/5€
11:00 Contes a 2 metres El més petit & Tantàgora Instalación Escolàpies (Pati) Multi 10 min 2€
11:00 Boira a les orelles Els Pirates Teatre Teatro L'Escorxador (Sala Gran) Catalán 70 min 8€/5€
11:00 Orbital Farrés Brothers i cia Teatro Teatre Municipal Ateneu Catalán 50 min 8€/5€
11:00 Labranza Kids Colectivo Lamajara Danza La Cotonera No text 20 min 2€
11:45 Puck i la seva "troupe" Puck Cinema Caravana Instalación Ateneu (Pati Escola) Multi 40 min 2€
12:00 Sopa de pedres Engruna Teatre Teatro L'Escorxador (Sala Lateral) Catalán 50 min 8€/5€
12:15 Terra Silver Drops Dansa Danza Teatre de l'Aurora Otros 40 min 8€/5€
12:15 Nius Helena Cabo Vila - CreaMoviment Música Teatre Mercantil Catalán 40 min 8€/5€
12:15 Àvol Circ Bover Circo Ateneu (Pista) Otros 50 min 2€
12:30 Container Emília Gargot Teatro Museu de la Pell (Pati) Otros 40 min 2€
12:30 Puck i la seva "troupe" Puck Cinema Caravana Instalación Ateneu (Pati Escola) Multi 40 min 2€
13:15 Puck i la seva "troupe" Puck Cinema Caravana Instalación Ateneu (Pati Escola) Multi 40 min 2€
16:00 Puck i la seva "troupe" Puck Cinema Caravana Instalación Ateneu (Pati Escola) Multi 40 min 2€
16:00 Ondina Les Anxovetes Música Teatre Municipal Ateneu Catalán 50 min 8€/5€
16:00 Contes a 2 metres El més petit & Tantàgora Instalación Escolàpies (Pati) Multi 10 min 2€
16:45 Puck i la seva "troupe" Puck Cinema Caravana Instalación Ateneu (Pati Escola) Multi 40 min 2€
17:00 Tot esperant en Will Egos Petits Música L'Escorxador (Sala Gran) Catalán 55 min 8€/5€
17:00 Só. Xampatito Pato Circo Teatre de l'Aurora Otros 50 min 8€/5€
17:30 Puck i la seva "troupe" Puck Cinema Caravana Instalación Ateneu (Pati Escola) Multi 40 min 2€
18:00 Àvol Circ Bover Circo Ateneu (Pista) Otros 50 min 2€
18:00 Nautilus, 20.000 llegües de viatge submarí La Negra Teatro L'Escorxador (Sala Lateral) Catalán 45 min 8€/5€
18:15 Puck i la seva "troupe" Puck Cinema Caravana Instalación Ateneu (Pati Escola) Multi 40 min 2€
19:00 Container Emília Gargot Teatro Museu de la Pell (Pati) Otros 40 min 2€
19:00 Só. Xampatito Pato Circo Teatre de l'Aurora Otros 50 min 8€/5€
20:00 MDR (Mort de riure) Los Galindos Clown La Bastida Catalán 60 min 8€/5€
20:00 Nautilus, 20.000 llegües de viatge submarí La Negra Teatro L'Escorxador (Sala Lateral) Catalán 45 min 8€/5€
21:30 Paraules que trenquen ossos Companyia Pagans Multimedia Parc de Puigcornet Catalán 50 min 8€/5€
HORA IT. ESPECTÁCULO COMPAÑÍA GÉNERO ESPACIO IDIOMA MIN. PRECIO
10:00 Andròmines (Trastos) Samfaina de Colors Música Teatre de l'Aurora Catalán 50 min 8€/5€
10:00 Valentina Quàntica Cia de teatre Anna Roca Teatro L'Escorxador (Sala Lateral) Catalán 50 min 8€/5€
10:30 Animalia, Inc Sàndal Produccions Instalación Ateneu (Pati Escola) Multi 30 min 2€
10:30 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Teatro Cotxeres dels Moixiganguers Catalán 20 min 2€
11:15 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Teatro Cotxeres dels Moixiganguers Catalán 20 min 2€
11:30 Les aventures del Lleó vergonyós El Pot Petit Teatro Can Papasseit (Vilanova del Camí) Catalán 50 min 8€/5€
11:30 La mochila de Ada Teatre al detall Teatro L'Escorxador (Sala Gran) Catalán 60 min 8€/5€
11:30 Animalia, Inc Sàndal Produccions Instalación Ateneu (Pati Escola) Multi 30 min 2€
11:30 Andròmines (Trastos) Samfaina de Colors Música Teatre de l'Aurora Catalán 50 min 8€/5€
11:30 Valentina Quàntica Cia de teatre Anna Roca Teatro L'Escorxador (Sala Lateral) Catalán 50 min 8€/5€
12:00 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Teatro Cotxeres dels Moixiganguers Catalán 20 min 2€
12:15 Absurd Circ Vermut Circo Ateneu (Pista) No text 45 min 2€
12:30 Animalia, Inc Sàndal Produccions Instalación Ateneu (Pati Escola) Multi 30 min 2€
12:45 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Teatro Cotxeres dels Moixiganguers Catalán 20 min 2€
15:30 La mochila de Ada Teatre al detall Teatro L'Escorxador (Sala Gran) Catalán 60 min 8€/5€
15:30 Animalia, Inc Sàndal Produccions Instalación Ateneu (Pati Escola) Multi 30 min 2€
15:30 Hamelí Xip Xap Teatro Can Papasseit (Vilanova del Camí) Catalán 50 min 8€/5€
15:30 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Teatro Cotxeres dels Moixiganguers Catalán 20 min 2€
15:30 Vers per on Pentina el Gat Música Teatre de l'Aurora Catalán 55 min 8€/5€
16:15 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Teatro Cotxeres dels Moixiganguers Catalán 20 min 2€
16:30 Animalia, Inc Sàndal Produccions Instalación Ateneu (Pati Escola) Multi 30 min 2€
17:00 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Teatro Cotxeres dels Moixiganguers Catalán 20 min 2€
17:00 Vers per on Pentina el Gat Música Teatre de l'Aurora Catalán 55 min 8€/5€
17:00 En Patufet (i els seus pares) Teatre Nu Teatro Teatre Municipal Ateneu Catalán 50 min 8€/5€
17:45 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Teatro Cotxeres dels Moixiganguers Catalán 20 min 2€
18:00 Absurd Circ Vermut Circo Ateneu (Pista) No text 45 min 2€