Graella d'espectacles

HORA IT. ESPECTACLE COMPANYIA GÈNERE ESPAI IDIOMA MIN. PREU
11:00 Elefant Terrible El Eje i Produït per H.I.I.I.T. Teatre L’Escorxador (Sala Gran) Català 80 min Escolar
11:00 Aigua MONS Dansa Dansa Ateneu Sense text 45 min Escolar
11:00 Una poma, un pomer De_paper Teatre + Música Mercantil Sense text 45 min Escolar
15:15 Aigua MONS Dansa Dansa Ateneu Sense text 45 min Escolar
15:30 Joc de cadires CAL Teatre Teatre + Titelles Cotxeres dels Moixiganguers Sense text 50 min 8€ / 5€
15:30 Refugi Clownidoscopio Teatre Clown Aurora Sense text 50 min 8€ / 5€
15:30 Elefant Terrible El Eje i Produït per H.I.I.I.T. Teatre L’Escorxador (Sala Gran) Català 80 min Escolar
15:30 Un món de cartró CreaMoviment Dansa E. Cívic Centre Català 90 min Escolar
15:30 Una poma, un pomer De_paper Teatre + Música Mercantil Sense text 45 min Escolar
18:30 Refugi Clownidoscopio Teatre Clown Aurora Sense text 50 min 8€ / 5€
19:30 Joc de cadires CAL Teatre Teatre + Titelles Cotxeres dels Moixiganguers Sense text 50 min 8€ / 5€
19:30 El Gran Final Bucraá Circus Clown Pl. Cal Font Sense text 60 min Gratuït
21:00 El viaje de Ulises Teatro Gorakada Teatre Ateneu Castellà 60 min Gratuït*
HORA IT. ESPECTACLE COMPANYIA GÈNERE ESPAI IDIOMA MIN. PREU
09:30 Gri-Gri Marionetes Nòmades Teatre + Titelles Aurora Sense text 44 min Escolar
09:30 PlayOff La Joven Compañía Teatre L’Escorxador (Sala Gran) Castellà 90 min 8€ / 5€
09:30 Sabates noves Tian Gombau - L’home dibuixat Teatre + Titelles Cotxeres dels Moixiganguers Català 30 min Escolar
09:30 Tahi MAGAM Música i Dansa Mercantil Català 40 min Escolar
09:30 Un món de cartró CreaMoviment Dansa E. Cívic Centre Català 90 min Escolar
10:00 La gran festa! El Pot Petit Música Pl. Ajuntament Català 68 min Gratuït
10:00 Escargots Slow Olou Clown Celler del Sindicat Sense text 60 min 8€ / 5€
11:00 Amor Oscuro [Sonetos] Viridiana Centro de Producción Teatral Teatre L’Escorxador (Nau Nova) Castellà 55 min Escolar
11:00 Sabates noves Tian Gombau - L’home dibuixat Teatre + Titelles Cotxeres dels Moixiganguers Català 30 min Escolar
11:00 Tahi MAGAM Música i Dansa Mercantil Català 40 min Escolar
11:15 Gri-Gri Marionetes Nòmades Teatre + Titelles Aurora Sense text 44 min Escolar
12:00 Bye bye, Confetti Companyia de Comediants La Baldufa Clown Gimnàs INS Joan Mercader Sense text 55 min 8€ / 5€
13:00 My (Hip-Hop) History Pulmon Beatbox Beatbox L’Escorxador (Sala Gran) Sense text 60 min Gratuït
15:30 Mil bocins ZiPit Company Teatre + Titelles Aurora Sense text 50 min 8€ / 5€
15:30 Les 7 diferències El Pont Flotant Teatre Ateneu Català 65 min Escolar
15:30 Ohtli Compañía D'Jade Teatre Recorregut 1 Castellà 55 min 8€ / 5€
15:30 Biblioteca de sons i sorolls Portillo-Monfort Música Escola de Música Sense text 50 min 8€ / 5€
15:30 Escargots Slow Olou Clown Celler del Sindicat Sense text 60 min 8€ / 5€
15:30 Amor Oscuro [Sonetos] Viridiana Centro de Producción Teatral Teatre L’Escorxador (Nau Nova) Castellà 55 min Escolar
15:30 Sabates noves Tian Gombau - L’home dibuixat Teatre + Titelles Cotxeres dels Moixiganguers Català 30 min Escolar
16:00 Asteroid Campi Qui Pugui Teatre de carrer Pl. Ajuntament Sense text 40 min Gratuït
18:00 Biblioteca de sons i sorolls Portillo-Monfort Música Escola de Música Sense text 50 min 8€ / 5€
19:00 Mil bocins ZiPit Company Teatre + Titelles Aurora Sense text 50 min 8€ / 5€
19:00 Voilà Sergi Buka Màgia Mercantil Sense text 60 min 8€ / 5€
19:00 Asteroid Campi Qui Pugui Teatre de carrer Pl. Ajuntament Sense text 40 min Gratuït
19:00 Escargots Slow Olou Clown Celler del Sindicat Sense text 60 min 8€ / 5€
20:00 Etxea/Casa Aimar & cía. Circ Pl. Cal Font Sense text 45 min Gratuït
20:30 Bye bye, Confetti Companyia de Comediants La Baldufa Clown Gimnàs INS Joan Mercader Sense text 55 min 8€ / 5€
21:00 Voilà Sergi Buka Màgia Mercantil Sense text 60 min 8€ / 5€
21:00 Ohtli Compañía D'Jade Teatre Recorregut 1 Castellà 55 min 8€ / 5€
22:00 Desconcerto Orquestra de Cambra de l'Empordà Música + Clown Ateneu Sense text 74 min 8€ / 5€
22:00 CALMA! Guillem Albà Clown L’Escorxador (Sala Gran) Sense text 75 min 8€ / 5€
23:59 Lo nostre no funciona Mali Vanili Música + Humor Kiosk del Rec Català 90 min 5€
HORA IT. ESPECTACLE COMPANYIA GÈNERE ESPAI IDIOMA MIN. PREU
10:00 Freq's Somso Música + Circ Mercantil Català 53 min 8€ / 5€
10:00 Superabile Teatro la Ribalta-Kunst der Vielfalt Teatre inclusiu Cotxeres dels Moixiganguers Multidioma 50 min 8€ / 5€
10:00 Planeta M.Art Marcel Gros Clown Aurora Català 50 min 8€ / 5€
10:00 Biblioteca de sons i sorolls Portillo-Monfort Música Escola de Música Sense text 50 min 8€ / 5€
11:00 Wet Floor Cris-Is Clown Pl. Pius XII Sense text 30 min Gratuït
11:00 Xics del Xurrac Tombs Creatius Jocs Plaça Sant Miquel Sense text 180 min Gratuït
11:00 Etxea/Casa Aimar & cía. Circ Pl. Cal Font Sense text 45 min Gratuït
11:00 Ohtli Compañía D'Jade Teatre Recorregut 1 Castellà 55 min 8€ / 5€
11:00 Piccoli sentimenti Tof Théatre Teatre + Titelles E. Cívic Centre Sense text 45 min 8€ / 5€
11:30 Biblioteca de sons i sorolls Portillo-Monfort Música Escola de Música Sense text 50 min 8€ / 5€
11:45 Katapulten Traüt Teatre de carrer Recorregut 3 Sense text 60 min Gratuït
12:00 Freq's Somso Música + Circ Mercantil Català 53 min 8€ / 5€
12:00 Superabile Teatro la Ribalta-Kunst der Vielfalt Teatre inclusiu Cotxeres dels Moixiganguers Multidioma 50 min 8€ / 5€
12:00 Hippos Zum-Zum Teatre Dansa Pl. Ajuntament Sense text 25 min Gratuït
12:00 Planeta M.Art Marcel Gros Clown Aurora Català 50 min 8€ / 5€
12:00 Escargots Slow Olou Clown Celler del Sindicat Sense text 60 min 8€ / 5€
13:00 Baobab. Un arbre, un bolet i un esquirol La Pera Llimonera Clown Ateneu Català 55 min 8€ / 5€
13:00 Wet Floor Cris-Is Clown Pl. Pius XII Sense text 30 min Gratuït
13:00 Bye bye, Confetti Companyia de Comediants La Baldufa Clown Gimnàs INS Joan Mercader Sense text 55 min 8€ / 5€
16:00 Xics del Xurrac Tombs Creatius Jocs Plaça Sant Miquel Sense text 180 min Gratuït
16:00 PlayOff La Joven Compañía Teatre L’Escorxador (Sala Gran) Castellà 90 min 8€ / 5€
16:30 Hats JAM Clown Pl. Pius XII Sense text 60 min Gratuït
16:30 Set Up Los Barlou Circ Pl. Cal Font Sense text 60 min Gratuït
17:00 A grande floresta Teatro do Mar Teatre de carrer Recorregut 2 Sense text 40 min Gratuït
17:30 L’aventura d’avorrir-se L’Estaquirot Teatre Teatre + Titelles Aurora Català 50 min 8€ / 5€
17:30 Ningú és un zombi, el musical social Teatre Calànime Teatre musical Mercantil Català 80 min 8€ / 5€
17:30 Bye bye, Confetti Companyia de Comediants La Baldufa Clown Gimnàs INS Joan Mercader Sense text 55 min 8€ / 5€
18:00 Superabile Teatro la Ribalta-Kunst der Vielfalt Teatre inclusiu Cotxeres dels Moixiganguers Multidioma 50 min 8€ / 5€
18:00 Escargots Slow Olou Clown Celler del Sindicat Sense text 60 min 8€ / 5€
18:00 Piccoli sentimenti Tof Théatre Teatre + Titelles E. Cívic Centre Sense text 45 min 8€ / 5€
18:30 Hippos Zum-Zum Teatre Dansa Pl. Ajuntament Sense text 25 min Gratuït
18:30 Meeting Point Ertza Dansa L’Escorxador (Pati) Sense text 15 min Gratuït
19:00 Italino Grand Hotel Companyia La Tal Clown Ateneu Sense text 55 min 8€ / 5€
19:00 L’aventura d’avorrir-se L’Estaquirot Teatre Teatre + Titelles Aurora Català 50 min 8€ / 5€
19:00 Ningú és un zombi, el musical social Teatre Calànime Teatre musical Mercantil Català 80 min 8€ / 5€
19:00 Bye bye, Confetti Companyia de Comediants La Baldufa Clown Gimnàs INS Joan Mercader Sense text 55 min 8€ / 5€
19:30 Hats JAM Clown Pl. Pius XII Sense text 60 min Gratuït
20:00 Ohtli Compañía D'Jade Teatre Recorregut 1 Castellà 55 min 8€ / 5€
20:00 Escargots Slow Olou Clown Celler del Sindicat Sense text 60 min 8€ / 5€
20:00 CALMA! Guillem Albà Clown L’Escorxador (Sala Gran) Sense text 75 min 8€ / 5€
20:15 Set Up Los Barlou Circ Pl. Cal Font Sense text 60 min Gratuït
21:30 Leonardo, somnis i malsons Plasticiens Volants Teatre de carrer Parc Central Sense text 50 min Gratuït
HORA IT. ESPECTACLE COMPANYIA GÈNERE ESPAI IDIOMA MIN. PREU
10:00 El senyor petit Teatre a la Fuga Teatre Cotxeres dels Moixiganguers Català 55 min 8€ / 5€
10:00 La petita Capmany Tanaka Teatre Teatre Mercantil Català 60 min 8€ / 5€
10:00 Piccoli sentimenti Tof Théatre Teatre + Titelles E. Cívic Centre Sense text 45 min 8€ / 5€
10:30 El Faune, el Drac i el Dimoni Eudald Ferré Teatre + Titelles Pl. Pius XII Català 50 min Gratuït
11:00 Back 2 Classics Planeta Trampolí Circ Pl. Cal Font Català 40 min Gratuït
11:00 A grande floresta Teatro do Mar Teatre de carrer Recorregut 2 Sense text 40 min Gratuït
11:30 El senyor petit Teatre a la Fuga Teatre Cotxeres dels Moixiganguers Català 55 min 8€ / 5€
11:45 Katapulten Traüt Teatre de carrer Recorregut 3 Sense text 60 min Gratuït
12:00 La petita Capmany Tanaka Teatre Teatre Mercantil Català 60 min 8€ / 5€
12:00 Meeting Point Ertza Dansa L’Escorxador (Pati) Sense text 15 min Gratuït
12:00 Petit Big Blue PanicMap Proyectos Escénicos Dansa i Mapping Aurora Sense text 35 min 8€ / 5€
13:00 Back 2 Classics Planeta Trampolí Circ Pl. Cal Font Català 40 min Gratuït
13:00 El Faune, el Drac i el Dimoni Eudald Ferré Teatre + Titelles Pl. Pius XII Català 50 min Gratuït
13:00 Salüq MaQuinant Teatre Dansa Ateneu Català 50 min 8€ / 5€
13:00 Romeo&Julieta Cor de Teatre Joves Teatre musical L’Escorxador (Sala Gran) Català 70 min 8€ / 5€
16:00 Els cistells de la Caputxeta Samfaina de Colors Música Mercantil Català 50 min 8€ / 5€
16:00 Petit Big Blue PanicMap Proyectos Escénicos Dansa i Mapping Aurora Sense text 35 min 8€ / 5€
16:30 Quimera La Guilla Teatre Clown Cotxeres dels Moixiganguers Català 50 min 8€ / 5€
17:00 El Gran Final Bucraá Circus Clown Pl. Cal Font Sense text 60 min Gratuït
17:00 Romeo&Julieta Cor de Teatre Joves Teatre musical L’Escorxador (Sala Gran) Català 70 min 8€ / 5€
17:00 Big Bang Cuc Blink Flash Dansa E. Cívic Centre Sense text 35 min 8€ / 5€
18:00 Oops! Teatre Mòbil Clown Ateneu Sense text 55 min 8€ / 5€
18:00 Quimera La Guilla Teatre Clown Cotxeres dels Moixiganguers Català 50 min 8€ / 5€
18:00 Big Bang Cuc Blink Flash Dansa E. Cívic Centre Sense text 35 min 8€ / 5€
18:00 Els cistells de la Caputxeta Samfaina de Colors Música Mercantil Català 50 min 8€ / 5€
19:00 La gran festa! El Pot Petit Música Pl. Ajuntament Català 68 min Gratuït
19:00 My (Hip-Hop) History Pulmon Beatbox Beatbox L’Escorxador (Pati) Sense text 60 min Gratuït