Graella d'espectacles

HORA IT. ESPECTACLE COMPANYIA GÈNERE ESPAI IDIOMA MIN. PREU
10:00 La casa más pequeña Yarleku teatro Teatre E. Cívic Centre Castellà 60 min Escolar
10:00 Lù 路 Cia. Maduixa Dansa Mare del Diví Pastor No text 40 min 8€ / 5€
11:00 Viaje al fin de la noche Proyecto 43-2 Teatre L’Escorxador (Sala Gran) Castellà 70 min 8€ / 5€
11:30 Excalibur i altres històries d’animals morts Hermanas Picohueso Teatre + Audiovisual Mare del Diví Pastor Català 65 min 8€ / 5€
15:30 Donde van los cuentos Claroscuro Teatro Teatre + Titelles Aurora Castellà 45 min 8€ / 5€
15:30 Geometria Roseland Musical Dansa + Audiovisual Ateneu Multi 60 min Gratuït
15:30 La casa más pequeña Yarleku teatro Teatre E. Cívic Centre Castellà 60 min Escolar
15:30 Lù 路 Cia. Maduixa Dansa Mare del Diví Pastor No text 40 min 8€ / 5€
16:00 Viaje al fin de la noche Proyecto 43-2 Teatre L’Escorxador (Sala Gran) Castellà 70 min 8€ / 5€
17:30 Lù 路 Cia. Maduixa Dansa Mare del Diví Pastor No text 40 min 8€ / 5€
18:30 Donde van los cuentos Claroscuro Teatro Teatre + Titelles Aurora Castellà 45 min 8€ / 5€
19:30 Excalibur i altres històries d’animals morts Hermanas Picohueso Teatre + Audiovisual Mare del Diví Pastor Català 65 min 8€ / 5€
21:00 Geometria Roseland Musical Dansa + Audiovisual Ateneu Multi 60 min Gratuït
HORA IT. ESPECTACLE COMPANYIA GÈNERE ESPAI IDIOMA MIN. PREU
10:00 Conservando memoria El Patio Teatro Teatre + Objectes Aurora (Golfes) Castellà 45 min 8€ / 5€
10:00 De cap per avall Ambauka Música Pl. Ajuntament Català 60 min Gratuït
10:00 KL'AA, la teva cançó Inspira Teatre Teatre + Música E. Cívic Centre No text 50 min Escolar
10:00 Píndoles - Teatre breu en espais vius Píndoles Teatre La Cotonera Català 70 min Escolar
10:00 El Divan de la Perruquera Sienta la Cabeza Instal·lació L’Escorxador (Nau Nova) Multi 180 min Gratuït
10:00 Fragile LaBú Teatre Teatre visual L’Escorxador (Sala Gran) No text 50 min Escolar
11:30 Camí a l'escola Campi Qui Pugui Teatre Mare del Diví Pastor No text 55 min 8€ / 5€
11:30 The Ingenious Gentleman Don Quixote de la Mancha Little Soldier Productions Teatre Aurora Anglès (sobretítols en castellà) 80 min 8€ / 5€
12:00 KL'AA, la teva cançó Inspira Teatre Teatre + Música E. Cívic Centre No text 50 min Escolar
12:00 Píndoles - Teatre breu en espais vius Píndoles Teatre La Cotonera Català 70 min Escolar
15:30 Orbital Farrés Brothers i cia Teatre + Titelles Ateneu Català 50 min 8€ / 5€
15:30 KL'AA, la teva cançó Inspira Teatre Teatre + Música E. Cívic Centre No text 50 min Escolar
15:30 Fragile LaBú Teatre Teatre visual L’Escorxador (Sala Gran) No text 50 min Escolar
16:00 The Ingenious Gentleman Don Quixote de la Mancha Little Soldier Productions Teatre Aurora Anglès (sobretítols en castellà) 80 min 8€ / 5€
16:00 El Divan de la Perruquera Sienta la Cabeza Instal·lació L’Escorxador (Nau Nova) Multi 180 min Gratuït
18:00 Conservando memoria El Patio Teatro Teatre + Objectes Aurora (Golfes) Castellà 45 min 8€ / 5€
19:00 Camí a l'escola Campi Qui Pugui Teatre Mare del Diví Pastor No text 55 min 8€ / 5€
19:00 Express Cía. Faltan 7 Circ Pl. Cal Font No text 60 min Gratuït
20:30 Orbital Farrés Brothers i cia Teatre + Titelles Ateneu Català 50 min 8€ / 5€
22:00 Degenérate mucho Las XL Teatre + Música Aurora Castellà 70 min 8€ / 5€
HORA IT. ESPECTACLE COMPANYIA GÈNERE ESPAI IDIOMA MIN. PREU
10:00 Hai, la pescadora de somnis Cia. Giramàgic Teatre + Màgia E. Cívic Centre No text 55 min 8€ / 5€
10:00 Musicals pels més menuts Concerts pels més menuts Música Mare del Diví Pastor Anglès 45 min 8€ / 5€
10:00 Hamelí Xip Xap Teatre + Titelles Aurora Català 50 min 8€ / 5€
11:00 LANDSCAPE(s)#1 Cie La Migration Circ + Carrer Pl. Cal Font No text 35 min Gratuït
11:00 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Instal·lació + Titelles Celler del Sindicat Català 120 min Gratuït
11:00 Full House Eléctrico 28 Teatre Pl. Pius XII No text 50 min Gratuït
11:00 Petits Somnis El pájaro carpintero Instal·lació Rambla Sant Isidre No text 180 min Gratuït
11:00 Monster. De prop ningú és normal Tantarantana i Arsènic Creació Teatre + Música L’Escorxador (Sala Gran) Català 95 min 8€ / 5€
11:30 Labranza Kids Colectivo Lamajara Dansa + Carrer Ateneu (Pati) No text 20 min Gratuït
11:30 Hai, la pescadora de somnis Cia. Giramàgic Teatre + Màgia E. Cívic Centre No text 55 min 8€ / 5€
11:30 Musicals pels més menuts Concerts pels més menuts Música Mare del Diví Pastor Anglès 45 min 8€ / 5€
11:30 Hamelí Xip Xap Teatre + Titelles Aurora Català 50 min 8€ / 5€
12:00 A la Fresca Cia. Anna Confetti Clown + Carrer Recorregut 1 No text 50 min Gratuït
12:00 Full Circle Avanti Display Teatre + Carrer Pl. Ajuntament No text 40 min Gratuït
13:00 Volatineros Nostraxladamus Circ + Carrer Pl. Cal Font Castellà 45 min Gratuït
13:00 Marúnica Cia. Roberto G. Alonso Dansa Ateneu No text 55 min 8€ / 5€
16:00 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Instal·lació + Titelles Celler del Sindicat Català 120 min Gratuït
16:00 Full House Eléctrico 28 Teatre Pl. Pius XII No text 50 min Gratuït
16:00 Petits Somnis El pájaro carpintero Instal·lació Rambla Sant Isidre No text 180 min Gratuït
16:30 Vers per on Pentina el Gat Música Aurora Català 55 min 8€ / 5€
16:30 Labranza Kids Colectivo Lamajara Dansa + Carrer Ateneu (Pati) No text 20 min Gratuït
17:00 LANDSCAPE(s)#1 Cie La Migration Circ + Carrer Pl. Cal Font No text 35 min Gratuït
17:30 A la Fresca Cia. Anna Confetti Clown + Carrer Recorregut 2 No text 50 min Gratuït
18:00 Triple Buse Compagnie du Plat pays! Teatre Mare del Diví Pastor No text 60 min 8€ / 5€
18:00 Nautilus, 20.000 llegües de viatge submarí La Negra Teatre E. Cívic Centre Català 45 min 8€ / 5€
18:00 Vers per on Pentina el Gat Música Aurora Català 55 min 8€ / 5€
18:30 Full Circle Avanti Display Teatre + Carrer Pl. Ajuntament No text 40 min Gratuït
19:30 Nautilus, 20.000 llegües de viatge submarí La Negra Teatre E. Cívic Centre Català 45 min 8€ / 5€
19:30 Conservando memoria El Patio Teatro Teatre + Objectes Aurora (Golfes) Castellà 45 min 8€ / 5€
20:00 La Festa Mambo Project Performance + Música L’Escorxador (Sala Gran) Català 60 min 8€ / 5€
20:30 Bloop! Companyia Pep Bou Teatre visual Ateneu No text 65 min 8€ / 5€
22:00 La Festa Mambo Project Performance + Música L’Escorxador (Sala Gran) Català 60 min 8€ / 5€
HORA IT. ESPECTACLE COMPANYIA GÈNERE ESPAI IDIOMA MIN. PREU
10:00 Valentina Quàntica Cia de teatre Anna Roca Teatre E. Cívic Centre Català 50 min 8€ / 5€
10:00 En Patufet (i els seus pares) Teatre Nu Teatre musical Aurora Català 50 min 8€ / 5€
11:00 Full Circle Avanti Display Teatre + Carrer Pl. Cal Font No text 40 min Gratuït
11:00 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Instal·lació + Titelles Celler del Sindicat Català 120 min Gratuït
11:00 Petits Somnis El pájaro carpintero Instal·lació Rambla Sant Isidre No text 180 min Gratuït
11:30 Valentina Quàntica Cia de teatre Anna Roca Teatre E. Cívic Centre Català 50 min 8€ / 5€
11:30 Infanticida Marlia Produccions Teatre L’Escorxador (Sala Gran) Català 55 min 8€ / 5€
11:30 Ella Balla Las Moskitas Muertas Teatre Mare del Diví Pastor Català 50 min 8€ / 5€
11:30 En Patufet (i els seus pares) Teatre Nu Teatre musical Aurora Català 50 min 8€ / 5€
12:00 Possê Sound de Secà Música + Carrer Recorregut 3 Català 40 min Gratuït
12:00 Yee Haw La banda de Otro Circ + Música Pl. Pius XII Castellà 50 min Gratuït
13:00 Polzet Zum-Zum Teatre Teatre Ateneu Català 55 min 8€ / 5€
13:00 Volatineros Nostraxladamus Circ + Carrer Pl. Cal Font Castellà 45 min Gratuït
16:00 Absurd Circ Vermut Circ + Carrer Pl. Ajuntament No text 45 min Gratuït
16:00 On vas Moby Dick? Centre de Titelles de Lleida Teatre + Titelles E. Cívic Centre Català 55 min 8€ / 5€
16:00 La “Petita” Moby Dick Eudald Ferré Teatre de Titelles i Màscares Instal·lació + Titelles Celler del Sindicat Català 120 min Gratuït
16:30 Sopa de pedres Engruna Teatre Teatre Aurora Català 50 min 8€ / 5€
17:00 El monstre de colors Tutatis Teatre + Música Mare del Diví Pastor Català 45 min 8€ / 5€
17:30 On vas Moby Dick? Centre de Titelles de Lleida Teatre + Titelles E. Cívic Centre Català 55 min 8€ / 5€
17:30 Yee Haw La banda de Otro Circ + Música Pl. Pius XII Castellà 50 min Gratuït
17:30 Full Circle Avanti Display Teatre + Carrer Pl. Cal Font No text 40 min Gratuït
18:00 Txema, The Postman Txema Munoz Teatre + Màgia Ateneu No text 60 min 8€ / 5€
18:00 Sopa de pedres Engruna Teatre Teatre Aurora Català 50 min 8€ / 5€
19:00 Possê Sound de Secà Música + Carrer Recorregut 4 Català 40 min Gratuït